۲۶م، دی ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, دی ۱۳۹۱ ساعت ۹:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 27540

”حسین صالحی زاده ” افزود: این یادواره در روز ۱۷ بهمن ماه جاری و از ساعت ۱۰صبح در محل «سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاداسلامی » دزفول برگزار می‌شود.

وی با استناد به آیات قرآنی و اینکه شهداء همیشه زنده هستند و در نزد پروردگار متعال از نعمات بهشتی بهره مند می شوند گفت: شهیدان مظهر و نماد عزت، اقتدار و سرمایه گرانقدر برای ملت ایران اسلامی هستند.

صالحی زاده با بیان اینکه شهداء در راه دین و ولایت به درجه رفیع شهادت رسیدند افزود: این عزیزان گنجی ارزشمند و سندی پر افتخار برای تمامیت ارضی کشور هستند و باید مردم ایران اسلامی همیشه بتوانند با ادامه راهشان به خوبی از این سندهای با ارزش مراقبت کنند.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری یادواره شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار حائز اهمیت است، بیان داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خصوص میان جوانان دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: گرامیداشت یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، سد محکمی در برابر حیله‌ها و فتنه‌های دشمنان اسلام و انقلاب است.

وی افزود: اگر بخواهیم در آینده هم در مقابل کینه‌ها و دشمنی‌های تمام نشدنی استکبار جهانی بیمه شویم باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

صالحی زاده با اشاره به اینکه اقتدارو استقلال این نظام مرهون خون شهدا، تحمل رنج‌ها و مشقت‌های رزمندگان، صبر و استقامت خانواده‌های معظم آنان است، اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا توفیقی عظیم برای ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا است.

وی تصریح کرد: بصیرت‌افزایی در بین جوانان و مقابله با تهاجم فرهنگی از دیگر برکات برگزاری یادواره شهداست و وظیفه همه است تا در حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و انتقال آن به نسل آینده تلاش کنند.

صالحی زاده خاطرنشان کرد: شهدا با بهره‌مندی از نیروی ایمان و اخلاص به مکارم اخلاق دست یافتند و همواره در تبعیت از ولی فقیه خود پویا و از جان گذشته بودند.

سخنرانرانی سید حمیدروحانی رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران از دیگر برنامه های یادواره شهدای ادارات این شهرستان است.