۱۷م، دی ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, دی ۱۳۹۱ ساعت ۸:۳۳ ق.ظ | کد خبر: 27355

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به نقل از پایگاه خبری انصارحزب الله ، هفته گذشته اعلام شد که طبق بخشنامه استانداری خوزستان به شماره : ۴۴/۶/۳۹۶۸۵ ،به : ادارات کل ، شرکت ها و موسسات وابسته به دولت ، نهادهای انقلاب اسلامی ، موسسات غیر دولتی ، بانک ها ، موسسات آموزشی ؛ با استناد تصمیم نامه شماره ۴۴/۱/۱۲۷/۳۹۶۰۹ مورخ ۷ دی ماه ۱۳۹۱ موضوع تفویض اختیارات هیئت وزیران و اصل ۱۲۷ قانون اساسی ، ساعات کار در دستگاه ها و موسسات مشمول این تصمیم نامه از تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۶ در استان به شرح ذیل ابلاغ می گردد .

*ساعات شروع به کار بانک ها بر اساس تصمیم شورای هماهنگی بانک های استان می باشد .

 سپس سیاوش توحیدی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان خوزستان طی بخشنامه مشابه ای در تاریخ ۱۶ دی اعلام کرد:کلیه بانک های استان خوزستان نیز روزهای پنج شنبه تعطیل ؛ و ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه آنان ، از ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه الی ۱۵ و ۳۰ دقیقه می باشد .

 اما کمتر از یکهفته این دونفر مدیر محترم ، بخشنامه های قبلی خود را باطل کرده و اعلام کردند بانکها پنج شنبه ها تعطیل نیست!!! این نشان از کارکارشناسی در راس کارهای استان خوزستان دارد!!!

مثال دیگر از استثنائات در خوزستان ، انتخاب معاون برای فرماندار از سوی استاندار و بعد از اعتراض از سوی مردم و مسئولان به این روند استاندار، انتخاب معاون را به عهده امام جمعه و نماینده می گذارد!!!