۱۱م، دی ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, دی ۱۳۹۱ ساعت ۹:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 27171

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز”صبح دیروز “سرهنگ امیر محتشمی راد ” فرمانده سپاه ناحیه دزفول ، “حجت الاسلام جارون “مسئول حوزه و نماینده ی ولی فقیه در سپاه دزفول ، فرمانده بسیج ادارات و فرمانده گردان ۲۱۷ با امام جمعه شهرستان دزفول دیدار و در راستای گرامیداشت ۹ دی ماه با نماینده ی ولی فقیه در شهرستان دزفول تجدید میثاق نمودند .
“حجت الاسلام والمسلمیین قاضی دزفولی” در این جلسه با بررسی اوضاع کشور در زمان فتنه ی ۸۸ و ابعاد مختلف حماسه ی ۹ دی گفت : در آن روزها فتنه گران بر طبل تفرقه و دسیسه می کوبیدند و سناریویی که از آن سوی مرزها نوشته شده بود از طریق ماهواره ها برای شورشیان و همه ی افرادی که با اصل نظام مشکل داشتند بازخوانی و موجب تهییج آنان می شد .
نماینده ی ولی فقیه شهرستان دزفول افزود : همه ی سران استکبار با تمام قوا و بدون ظاهرسازی به میدان آمده بودند تا کار نظام جمهوری اسلامی ایران را یکسره کنند .و در این اوضاع نابسامان فرمانده ی بسیجیان مظلومانه خطبه خوانده و بسیجیان با اقتدا به ایشان مظلومانه کتک خورده و مجروح و شهید داده و دم نمی زدند .
مسئول طرح حلقه های صالحین بسیج دزفول گفت :بسیجیان با بصیرت هجمه ی عظیم دشمن را تحمل کرده و با اوج گرفتن گستاخی و بی شرمی دشمن در عاشورای ۸۸ ،مظلومیت و ایثار بسیجیان ثمر داده و با حضور یک پارچه ی مردم حماسه ی ۹ دی ماه تجلی یافت و فتنه خاموش شد .
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به سخن امام راحل که “ما انقلابمان را به کشورهای دیگر صادر می کنیم ” گفت : حال که زمان بیداری ملت های اسلامی فرا رسیده سخن امام خمینی (ره) تحقق یافته ، تا زمانی که لبنان و سوریه در برابر رژیم غاصب اسرایل ایستاده اند امنیت ایران اسلامی تامین است .
رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود : سوریه با الهام از نیروی بسیج ملت ایران قریب به ۵۰ هزار نفر از نیروهای مردمی را تعلیم داده و این نیروها به یاری ارتش سوریه شتافته اند و این موضوع نشان از صدور انقلاب و فرهنگ بسیجی کشور ایران است و کشورهای بیداری اسلامی با فرهنگ بسیجی می توانند در برابر دشمن ایستادگی و مقاومت کنند .
قاضی دزفولی دنیا و منطقه را متاثر از فرهنگ بسیجی دانسته و گفت : مبارزه ی ما با استکبار جهانی پایانی نخواهد داشت و و این نبردی میان حق و باطل است . و هرچه همت ملت و بسیج در برابر دسیسه ها قوی تر و حضورشان آگاهانه تر باشد موجب تقویت و قدرت ملت خواهد شد .
امام جمعه ی شهرستان دزفول در پایان مهمترین نکته در بصیرت را شناخت درست دشمن و آگاهی از نقاط قوت و ضعف دانسته و با بیان و توضیح حدیث امیرالمومنین که فرمود :”بصیر کسی است که مطالب را گوش داده و سپس تفکر و نگاه می کند ” به سخنان خود پایان داد .