۱۲م، آبان ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

راهپیمایی پرشور روز مبارزه با استکبار جهانی +گزارش تصویری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز ظهر امروز اقشار مختلف امت حزب الله دارالمومنین دزفول همگام با مومنین انقلابی در سراسر کشور اسلامی، پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با مشت‌های گره کرده شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر صهیونیسم سر دادند.

زمان انتشار: ۱۲م, آبان ۱۳۹۱ ساعت ۷:۴۶ ب.ظ | کد خبر: 24671

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز ظهر امروز اقشار مختلف امت حزب الله دارالمومنین دزفول اعم از پیر و جوان و مرد و زن همگام با مومنین انقلابی در سراسر کشور اسلامی، پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با مشت‌های گره کرده شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر صهیونیسم سر دادند.

در راهپیمایی با شکوه امروز که هزاران نفر از امت شهیدپرور و مردم و مسئولین دوشادوش یکدیگر با لبیک به آرمان امام خمینی و تجدید بیعت با ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای به صحنه ابراز انزجار از دشمنان اسلام آمده بودند، حضور پر رنگ و پرشور دانش آموزان آینده ساز ایران اسلامی تابلویی با طراوت و تازگی مثال زدنی ترسیم کرده بود.

البته نباید از نظر دور داشت که پلاکاردها و شعارهای امت شهیدپرور در ابراز علاقه به رسول مهربانی‌ها و انزجار از توهین‌کنندگان امریکایی و صهیونیست همچون نگینی خضراء راهپیمایی غدیری امروز را مزین نموده بود.

پیام حضور گسترده مردان و زنان و فرزندان دارالمومنین در تقارن عید الله الاکبر غدیر و یوم الله ۱۳ آبان بیعت دوباره با ولایت فقیه و آمادگی برای جان فشانی در راه اسلام عزیز بود.

دوربین خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجد دز قطره‌هایی از دریای پر خروش فرزندان پایگاه مقاومت را با تاکید بر نمایش بیشتر دانش‌آموزان آینده‌ساز به تصویر کشیده است.

این گردبادها که به غیرت در آمدند   تسلیم امر رهبرند که طوفان نمی کنند…

Down with USA

Down With Zionism