۱م، مهر ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

لحظه نگاری “مجد دز ” از رژه نیروهای مسلح

امام جمعه دزفول نیز در این آیین با درود بر شهدا و ایثارگران دفاع مقدس گفت: عزت ما از فداکاری ، دلاورمردی ها و ایثارگری های سربازان ، سرداران ، امیران و فرماندهان است/مردم هر دم و بازدمی که می زنند مدیون دفاع مقدس هستند و این آزادی که داریم میراث جوانانی است که با قطره قطره خون خود به ما دادند.

زمان انتشار: ۱م, مهر ۱۳۹۱ ساعت ۹:۲۴ ق.ظ | کد خبر: 22065

 

در این آیین که دربلوارشهیدآباد دزفول در حضور امام جمعه دزفول، فرماندهان ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان های دزفول و اندیمشک برگزارشد یگان های نمونه شرکت کننده از مقابل جایگاه وکلام الله مجید رژه رفتند و بار دیگر آمادگی خود را برای مقابله با هرگونه تهدید از سوی دشمنان ابراز داشتند.

در این رژه با شکوه جدیدترین وسایل، تجهیزات، ماشین آلات و ادوات نظامی و جنگی نیروهای مسلح اعم از نفربر، پدافند و سلاح های سبک و سنگین به نمایش درآمد.

یگان وحدت نیروهای مسلح شمال خوزستان، یگان نمونه رژه رونده تیپ ۴۵ تکاورممتاز شوشتر، تیپ ۷۲ پیاده مکانیزه ، پشتیبانی منطقه ۶ جنوب ، فرماندهی انتظامی دزفول، یگان های نمونه پایگاه چهارم شکاری و تیپ مستقل ۹۲ زرهی دزفول، پادگان شهید باکری ،آمادگاه دوکوهه اندیمشک و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص)آجا، گروه پدافندهوایی دزفول مستقر در شمال خوزستان، یگان های نمونه رونده تیپ پیاده حضرت مهدی (عج) سپاه ولی عصر خوزستان، حوزه مقاومت بسیج انصارالحسین و یگان های موتوری تیپ ۲۹۲ زرهی، پشتیبانی منطقه ۶ نیروی زمینی در این رژه باشکوه شرکت داشتند.

در این آیین رزمی کاران ناحیه مقاومت بسیج دزفول مقابل جایگاه به انجام حرکات نمایشی پرداختند.

امام جمعه دزفول نیز در این آیین با درود بر شهدا و ایثارگران دفاع مقدس گفت: عزت ما از فداکاری ، دلاورمردی ها و ایثارگری های سربازان ، سرداران ، امیران و فرماندهان است.

حجت الاسلام ˈسیدمحمد علی قاضی دزفولیˈ هفته دفاع مقدس را هفته ایثار و فداکاری خواند و اظهار داشت: جنگ ایران و عراق جنگی معمولی نبود و جنگ ایران با کشوری بود که استکبارجهانی پشتیبان آن بود.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس، یاد آور پیمان امام و مردم است گفت: مردم هر دم و بازدمی که می زنند مدیون دفاع مقدس هستند و این آزادی که داریم میراث جوانانی است که با قطره قطره خون خود به ما دادند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد که استکبار جهانی همواره از جانب ایران سیلی های محکمی خورده است و توهین به مقدسات مسلمانان به خاطر کینه ای است که آنها از دفاع مقدس دارند.

وی افزود: اتحاد و همبستگی مسلمانان زمینه ظهور منجی عالم بشریت را فراهم می کند و استکبار جهانی را از بین می برد.