۹م، فروردین ۱۳۹۱
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۸:۲۲ ب.ظ | کد خبر: 14962

به گزارش خبرنگار “مجد دز” ، مدیریت و تعدادی از کارمندان اداره جهاد کشاورزی شهرستان دزفول و نمایندگان اتحادیه مرغداران استان خوزستان به مناسبت آغاز سال جدید با امام جمعه دزفول” حجت الاسلام قاضی دزفولی ” دیدار کردند .

” مهران زاده” رئیس اداره جهاد کشاورزی دزفول با ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله این اداره در سال ۱۳۹۰ ، از جذب حدود ۴ میلیارد تومان بودجه برای حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی در راستای فشارهای احتمالی ناشی از اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها خبر داد .

“مهندس مهران زاده” در ادامه در خصوص ایجاد شغل در بخش کشاورزی افزود : ما در سال گذشته حدود ۱۴۰۰ نفر اسم را در سامانه ثبت نام کرده ایم که برای همه آنها حق بیمه پرداخت می شود و در حوزه کشاورزی دزفول و بخش های مربوطه اشتغال یافته اند .

مهران زاده سال ۹۱ را سالی مهم از جهت اجرای فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها برشمرده و گفت : امیدواریم در این سال بتوانیم با جذب سرمایه ، گام های بلندتری در جهت ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان دزفول برداریم .

“حجت الاسلام قاضی دزفولی”  با تبریک سال  جدید و سالروز میلاد حضرت زینب (س) مجموعه جهاد کشاورزی را  مجموعه ای پویا، تلاش گر، مومن و متدین دانست و افزود : بحث تولید ملی در بخش کشاورزی بویژه در شهری چون دزفول ؛ باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد . ما باید سعی کنیم با حمایت از کار و سرمایه ایرانی و به کار گرفتن همه ظرفیت ها عملاً به فرمان مقام معظم رهبری (دامت برکاته) گردن نهیم .

در پایان این دیدار آقای حاج محمد حسین زمانی راد  ، مداح اهل بیت ،به مناسبت میلاد عقیله بنی هاشم ، حضرت زینب (س) به مدیحه سرایی پرداخت .

نظر بینندگان
 1. مهدیه says:

  ١۴٠٠نفری که برای أنها اشغالزایی شده،کجا مشغولن؟؟؟؟
  ازچه طریقی جذب شدن؟؟؟؟

 2. شرکت تعاونی مهر ۱۴ دزفول
  پایگاه اطلاع رسانی شرکت تعاونی مهر ۱۴ دزفول
  http://tm14.blogfa.com
  taavon.mehr14@gmail.com
  پایگاه اطلاع رسانی شرکت تعاونی مهر ۱۴ دزفول صرفا جهت اطلاع رسانی و جمع آوری اطلاعات از گیاهان دارویی و زراعت می باشد و هدف اصلی تعاونی کشاورزی مهر چهارده دزفول جذب نظرات دوستان و کارشناسان و همچنین دانشجویان عزیز می باشد برای راه کارهای بهتر و علمی تر و هدف دوم ارائه اطلاعات این گیاهان به طور رایگان به دانشجویان و کارشناسان که با دادن نظر و درخواست خود در وبلاگ از همکاری تعاونی با آنها بی نسیب نباشند.