۲۷م، اسفند ۱۳۹۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۹:۰۹ ق.ظ | کد خبر: 14485

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز “ امام جمعه موقت تهران در مراسم با شکوه چهلمین روز شهادت سردار سرلشکر “حاج احمد سوداگر” که با حضور امام جمعه ، استاندار ، سردار سرلشکر غلامعلی رشید ، سردار باقر زاده و دیگر فرماندهان وهمرزمان شهید ، اقشار مردم متدین دزفول و خانواده معزز شهید سوداگر در آستانه متبر که سبز قبا برگزار شد، به تبییین ویژگیهای اخلاقی ، علمی و رزمی سردار شهیدحاج احمد سوداگر پرداخت وگفت:

این شهید سرافراز با وجود افتخار به جانبازی شخصیتی فرهنگی ، با اخلاق ، صاحب فکر ، مبتکر، سنگر نشینی دلاور و یک افسر خستگی ناپذیر انقلاب وولایت بود.

خطیب نماز جمعه تهران افزود: شهید حاج احمد سوداگر با پایان یافتن جنگ تحمیلی عمر شریف خود را در خدمت به جهاد فرهنگی گذاشت و دل به خداداد و با خدای خویش معامله کرد و به لقا الله پیوست.
“آیت اله صدیقی” در بخشی دیگر از سخنان خود به تبیین اهل تقوی پرداخت وگفت: اهل تقوی اهل بصیرت هستند و در جاده مستقیم به سوی مقصد پیش می روند.

امام جمعه موقت تهران افزود: افرادی در مسیر الهی می توانند پرواز کنند که اسیر برتری جویی ، خودبینی، خودخواهی وجاه طلبی نشوند.
“آیت اله صدیقی” همچنین با اشاره به مقاومت و پایداری مردم متدین و ولایت مدار دزفول در طول جنگ تحمیلی گفت: زیارت مردم مومن ، عاشق، مجاهد وعالم پرور دزفول فرصتی مغتنم است که خدارا شاکرم .
وی افزود: دزفول در طول جنگ در کنار عالمی مجاهد همچون حضرت آیت اله قاضی دزفولی (ره) درخشید و رزمنده ها و سرداران بزرگی مانند شهید حاج احمد سوداگررا تقدیم نظام واسلام کرد.
گزارش دیگری از خبرنگار “مجد دز” حاکیست که آیت اله صدیقی به اتفاق حجت الاسلام ولمسلمین حاج سید محمد علی قاضی امام جمعه دزفول از مزار سرباز گمنام امام زمان (عج) در جنوب شهر دیدن کرد ویاد این عارف بزرگ را گرامیداشت.