۶م، اسفند ۱۳۹۰
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۶:۱۱ ق.ظ | کد خبر: 14044

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز “ کارگاه اندیشه اسلامی برای فرهنگیان در مورخه ۵ شنبه ۹۰/۱۲/۰۴ با موضوع آشنایی با “فرق و مذاهب “در سالن آمفی تئاتر کانون ایثار دزفول برگزار گردید .

“حجت الاسلام پاکدل” ؛ مدرس این کارگاه آموزشی ۲ را اصلی شیطان برای نابوی دین را ، یکی جنگ بر علیه ادیان و دیگری فرقه سازی و تفرقه دانسته و گفت : تفرقه سازی و فرقه سازی باعث ایجاد فتنه شده تا جایی که دینداران خرافات و انحرافات را نادانسته وارد دین می نمایند .

ایشان خطر انحرافات دینی را جدی دانسته و افزود : هرگاه که انحراف از درون دین و به نام دین باشد ، دینداران را بیشتر از سایر اقشار جامعه گریبان گیر و مبتلا می کند .

“حجت الاسلام پاکدل” با برشمردن انحرافات آخرالزمان و گمراهی بسیاری از مردم بیان داشت : دشمن و استکبار جهانی حدود یک پنجم هزینه های استعماری و جنگی خود را به شکل مستقیم و نامحسوس به فرقه های داخلی کشورهای هدف تزریق نموده تا بتواند به شکل پنهان ، یک کشور را با نیروهای داخلی خودش متذلذل و متلاشی نماید .

این مدرس حوزه و دانشگاه در ادامه با تذکر به تکثر و رخنه نمادهای زرتشتی  و برخی فرق ضاله در مراکز آموزشی و دانشگاه های کشور هشدار داده و با بیان برخی از سوابق صوفیه و نفوذ مرموزانه آن در بدنه دین مبین اسلام افزود : فرقه ذهبیه به دنبال تخریب دیدگاه مهدویت شیعه است به گونه ای که شیعیان در تفکر مهدوی خود ، به دنبال شخص مشخصی نباشند .

ایشان تاسیس یک “کتابخانه تخصصی با موضوع فرق و ادیان در شهرستان دزفول” را به مسئولین توصیه نمود و از فرهنگیان حاضر در جلسه خواست که حتی الامکان روزانه دقایق کوتاهی از وقت کلاس را به بیان مسایل اعتقادی برای دانش آموزان اختصاص دهند .